Opis;
Wyjątkowy apartament w stanie developerskim Premium zlokalizowany na 3 piętrze (winda ) w kameralnym bloku ,tylko 8 mieszkań w malowniczym Karczewie zaledwie 15 km od Warszawy .
Apartamentowiec zrealizowany został z rzadko spotykaną dbałością o detale i gustem . Przestronny i funkcjonalny układ mieszkania zachwyca przestrzenią ,wysokością ,doskonałym doświetleniem i rozplanowaniem pomieszczeń .
- Salon z aneksem kuchennym 27m2 idealne miejsce na wyspę kuchenną i dużą strefę wypoczynkową
- Sypialnia główna 915,50) - przestronna z miejscem na małżeńskie łóżko i garderobę .
- Sypialnia druga (14,25) - doskonała dla dziecka lub jako pokój gościnny
- Łazienka ( 7,60) - pomieści bez problemu zarówno wannę jak i prysznic
- Przedpokój (12,86) - bardzo szeroki z miejscem na pojemne szafy wnękowe.
Dodatki (Obligatoryjne)
- wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym 30 000 zł
- pojemna komórka lokatorska 3,77m2 -24000 zł
Atuty nieruchomości ;
- Maksymalna kameralność ;Tylko 8 mieszkań w całym budynku .
- Przepięknie wykończone klatki schodowe i schody
- Efektowne balkony z elementami drewna z nastrojowym ciepłym oświetleniem
- Cicha winda ,nowoczesny światłowód ,wideo domofon
- Własna nowoczesna kotłownia gazowa kondensacyjna (niskie rachunki za ogrzewanie)
- Solidne ,atestowane drzwi antywłamaniowe marki Porta
Lokalizacja :
- Apartamentowiec mieści się tylko kilka min od malowniczego brzegu Wisły i terenów rekreacyjnych .
- Bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz sąsiedniego Otwocka .
- Jezioro Rokola , Moczydło i rzeka Świder z piaszczystymi plażami na wyciągnięcie ręki
- Pełna infrastruktura miejska ;sklepy ,urzędy ,Lidl, Biedronka , Castorama ,Pepko ,piekarnie przychodnia, szkoły oraz przedszkola znajdują się w najbliższym sąsiedztwie .
Komunikacja
Tylko 15 km do Warszawy samochodem lub komunikacją miejską.
Zapraszam do kontaktu i na prezentacje
Katarzyna Borkowska
Starszy Doradca ds. Nieruchomości
MTARGET- Odpowiedzialna Sprzedaż Nieruchomości
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
990 336,00 PLN (12 800,00 PLN)
Prestiżowy apartament 77m2 /Kameralny Budynek
Mieszkanie na sprzedaż,
Karczew, Warszawska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Karczew, Warszawska
- Powierzchnia:82,60 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 3 z 3
- Numer oferty: 479120
- Cena: 990 336,00 PLN
- Cena za m2: 12 800,00 PLN
Kontakt z agentem: MTARGET Sp. z o.o.
Katarzyna Borkowska
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
MTARGET Sp. z o.o.